25 Mayıs 2016 Çarşamba

78 Lira Taksitle 5000 TL Halkbank İhtiyaç Kredisi Halk Günü Başvurusu

Halkbank 78 TL taksitle 5.000 TL Halk Günü Kredisi kampanyası devam ediyor. Halk Bankası'nın 78. kuruluş yıldönümüne özel kredi kampayasında 50.000 Lira'ya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Ancak kampanyanın ön plana çıkarılan kredi seçeneği 78 TL'den başlayan taksitlerle 36 ay vadeli 5.000 Lira kredi seçeneği.

Halkbank 2016 yılında da cazip kredi kampanyalarını sürdürüyor. 78. yıla özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında isteyene 78 TL'den başlayan taksitlerle 5.000 TL, isteyene 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuluyor. 5.000 TL kredi seçeneğini tercih edenler ilk 12 ay 78 TL aylık taksit ödüyorlar. Kredi geri ödemesinin kalan 24 ayında ise ödenecek aylık taksit tutarı 247 TL oluyor. 5.000 TL kredi için kesilen kredi tahsis ücreti ise 26 TL kredi.

78. yıla özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi'ne başvuru yapmak çok kolay. Cep telefonundan kredi başvurusu yapmak isteyenler gerekli bilgileri yazarak 3452’ye SMS gönderiyorlar. Mesaj metnine aralarında boşluk bırakarak şunların yazılması gerekiyor: HALKGUNU, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi ve Talep Edilen Tutarı. Mesajı 3452’ye gönderenler 78. yıla özel Halk Günü Kredisi için başvuru yapmış oluyorlar.

Halkbank 78. yıla özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi kampanyasında uygulanan aylık faiz oranı % 1.25. Kredi 36 ay vadeli olarak ve 50.000 TL'ye kadar kullanılabiliyor.

4 yorum:

 1. Merhaba,
  Bu genel kamuoyunu bilgilendirmek olduğunu Bayan Henrietta Fernando, saygın
  Özel kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açtı. Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi ihtiyacınız veya işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi gerekiyor mu? Eğer bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından geri çevirdi mı? Burada tüm finansal sorunlar için çünkü daha fazla kendinizi yormayın.
  Biz açık ve anlaşılır terimler ve Koşullar insanlar, şirketler ve toplumlar için% 2 faiz oranı ile kredi her türlü sunuyoruz.
  Hiçbir sosyal güvenlik numarası gerekli ve gerekli hiçbir kredi kontrolü,% 100 garantili. Bize bugün ve biz tüm mali sorunlar tarih yapmak için buradayız, çünkü sen yaptın mutluluk olacaktır.

  Bizi e-posta: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  YanıtlaSil
 2. Iyi günler !!!

  Eğer mali yardıma ihtiyacınız mı? Kredilerin her türlü için hemen başvurun
  ve acilen para almak!

  $ 5,000.00 dolar $ 5,000,000.00 değişen * Randevular kredi miktarı
  * Faiz oranı 3% olan
  * Geri ödeme 1 ile 20 yıl arasında seçim.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Şartlar ve kredi esneklik şartları. Tüm bu planlar ve daha e-posta
  yoluyla şimdi lütfen bize ulaşın: creditsolutioncompany@gmail.com

  içtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 3. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil